MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ DO 90%

CENTRUM SZKOLEŃ ICT

Centrum Szkoleń ICT Techpal zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń informatycznych. Posiadamy własne, nowoczesne pracownie informatyczne oraz pracownie mobile przeznaczone do realizacji szkoleń wyjazdowych. Naszą siłą jest znakomity zespół trenerów i konsultantów. Szkolimy w oparciu o nasze autorskie programy szkoleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaplecza dydaktyczno-technicznego. Naszą wizytówką jest jakość prowadzonych szkoleń potwierdzona zadowoleniem i satysfakcją Klienta.

KURSY INFORMATYCZNE PODSTAWOWE

Kursy przeznaczone dla osób pragnących szybko i bezstresowo rozpocząć swoją przygodę z komputerowym wspomaganiem pracy. Tym, którzy mają już pewne podstawy pozwolą usystematyzować i utrwalić posiadaną wiedzę.

PAKIETY BIUROWE

Szkolenia z zakresu sprawnej i efektywnej obsługi programów wchodzących w skład pakietów biurowych MS Office 2003/2007/2010 oraz OpenOffice.org

KURSY KOMPUTEROWE W ZASTOSOWANIU BIZNESOWYM

KURSY „KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI”

Obserwowany rozwój rynków i zmian technologicznych pozwala prognozować popyt na nowe kompetencje w branży informatycznej. Eksperci firmy Techpal wyszli naprzeciw potrzebom rynku i stworzyli autorskie programy szkoleń, w zakresie kompetencji przyszłości:

Kompetencje informatyczne ukierunkowane na poznanie pozyskiwania różnych źródeł, stosowane metody uspójniania danych oraz techniki raportowania i uzyskiwania potrzebnych informacji

Kompetencje informatyczne ukierunkowane na poznanie metod i technik wyszukiwania, analizowania i przetwarzania informacji do odpowiedniej formy.

Kompetencje informatyczne ukierunkowane na poznanie tematów związanych z aktualizacją stron www, znajomością technik wyszukiwania, analizą i opracowaniem informacji na firmowe strony internetowe z uwzględnieniem zasad pozycjonowania stron www, znajomości podstawowych technik zapewniania bezpieczeństwa w komputerze oraz ochrony danych

Kompetencje informatyczne ukierunkowane na poznanie tematów związanych z ergonomią przekazu informacji cyfrowej i zasadami przygotowania danych do prezentacji oraz znajomość technik prezentacji danych.

 

CENTRUM EGZAMINACYJNE ECDL

TECHPAL Sp. z o.o. jest jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanych Centrów Egzaminacyjnych oraz pierwszym ośrodkiem na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, który posiada uprawnienia do egzaminowania na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych na poziomie podstawowym i zaawansowanym.
Programy szkoleniowe posiadają Certyfikat PTI „Zgodny z ECDL”.

Tym samym nasza firma stała się jedynym ośrodkiem w województwie warmińsko-mazurskim, która daje gwarancję zdobycia wiedzy niezbędnej do zdania egzaminów ECDL & ECDL-A. Współpracujemy z wysoko wyspecjalizowaną kadrą trenerską.

Centrum Egzaminacyjne ECDL Techpal Sp. z o.o. przeprowadza egzaminy ECDL.

Zapraszamy uczniów i osoby dorosłe.

Zgłoszenia: tel. 89 542 98 21, e-mail: centrum@techpal.com.pl

KURSY INFORMATYCZNE STANDARDU ECDL

Szkolenia prowadzą do uzyskania Certyfikatu umiejętności komputerowych (ECDL - „European Computer Driving Licence” – w dosłownym tłumaczeniu: „Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy”).

W dynamicznym społeczeństwie informacyjnym znaczenie ECDL można śmiało porównać ze znaczeniem, jakie dla dorosłego obywatela i wykwalifikowanego pracownika ma dziś licencja na prowadzenie samochodu - można bez niego przeżyć, ale ze wszech miar lepiej ją mieć.

SZKOLENIA NA POZIOMIE PODSTAWOWYM - ZAKOŃCZONE UZYSKANIEM Certyfkatu ECDL Profile

SZKOLENIA NA POZIOMIE ZAAWANSOWANYM – ZAKOŃCZONE UZYSKANIEM CERTYFIKATU ECDL Profile

CERTYFIKATY ECDL PROFILE DIGCOMP

więcej o Certyfikatach na http://ecdl.pl/lista_certyfikatow/

Egzaminy ECDL w Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Techpal