Media o nas

 

TECHPAL laureatem konkursu Ambasador EFS 2013

27 listopada 2013 roku odbyła się konferencja podsumowująca wdrażanie Program Operacyjnego Kapitał Ludzki w regionie. Jednym z najważniejszych elementów konferencji było wyróżnienie laureatów konkursu Ambasador Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt „Mazurska Kamizelka Ratunkowa” realizowany przez naszą firmę otrzymał tytuł DOBRA PRAKTYKA EFS NA WARMII I MAZURACH 2013 W KATEGORII RYNEK PRACY

Gazeta Olsztyńska, 28.11.2013r.

Przeczytaj artykuł

 

Kolejny projekt zakończony sukcesem

Techpal Sp z o. o. z sukcesem kończy  realizację projektu "Nowa era szkoleń - rozwój kompetencji kadr przyszłości na Warmii i Mazurach". Projekt w całości był oparty na standardzie programu umiejętności komputerowych ECDL i jednocześnie uwzględniał modernizację kształcenia kadr w celu jej lepszego dopasowania do potrzeb nowoczesnej gospodarki tworząc kompetencje przyszłości: analityk danych, broker informacji, wizualizator informacji oraz redaktor stron www.

Gazeta Olsztyńska, 25.10.2012r.

Przeczytaj artykuł
 

Kompleksowy model zmiany

Procesy przemian gospodarczych zachodzące w poszczególnych regionach i sektorach gospodarki wymuszają potrzebę elastycznego reagowania kadr zarządzających przedsiębiorstw. Niezbędne jest zatem zapewnienie szerokiego wsparcia dla przedsiębiorstw i osób objętych tymi procesami. Projekt realizowany przez Techpal dla firmy Schwarte-Milfor kompleksowo wspiera proces zmiany.

Gazeta Olsztyńska, 25.06.2012r.

Przeczytaj artykuł

 

TECHPAL Sp. z o.o. zdobywcą pierwszej nagrody konkursu Ambasador EFS 2011 w ramach Dobrych Praktyk PO KL w kategorii przedsiębiorczość - wyróżnienie i tytuł „Dobra Praktyka PO KL na Warmii i Mazurach”. Uroczyste wręczenie nagród laureatom trzeciej edycji konkursu "Ambasador EFS 2011 w ramach Dobrych Praktyk PO KL" nastąpiło 23 listopada 2011 r. podczas konferencji podsumowującej V rok wdrażania PO KL w województwie warmińsko-mazurskim w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie. Poniżej odnośniki do infromacji medialnych.

http://www.olsztyn24.com/news/15291-kreatywnosc-w-rozwoju-przedsiebiorczosci.html

http://www.tv.elblag.pl/artykuly/6/2376/tpd_ambasadorem_efs/

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=53731